.

.

4x 3079036T Оригинални Инјектор за Гориво За Ауди Млазницата Автомобил Додатоци Проток Исти Вбризгување на Гориво Замена на ОЕМ Млазницата Инјекторите

4x 3079036T Оригинални Инјектор за Гориво За Ауди Млазницата Автомобил Додатоци Проток Исти Вбризгување на Гориво Замена на ОЕМ

DEN 4956.00
DEN 5217.12
-5 %
Количина на стоки


4x 3079036 T Оригинални Инјектор за Гориво За Ауди Млазницата Автомобил Додатоци Проток Исти Вбризгување на Гориво Замена на ОЕМ Млазницата Инјекторите

О7 Quattro-Година:
2015,2014,2013,2016,2012
Објектот Должина:
83.5mm
Audi Модел:
О7 Quattro
За Возило Брендови/Модел:
Audi
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DEFUS
Материјал Тип:
Супер
ОЕМ:
3079036T
Име На Модел:
протокот исти инјектори за гориво
R

Тие исто така купуваат со овој производ