.

.

EVERSO Бранеа Кујна Чешми Една Сребрена Рачка Повлече Кујна Допрете Една Рачка Ротираат 360 Вртливата Потоне Миксер Допрете го

EVERSO Бранеа Кујна Чешми Една Сребрена Рачка Повлече Кујна Допрете Една Рачка Ротираат 360 Вртливата Потоне Миксер Допрете го

DEN 2802.72
Количина на стоки


Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Број На Модел На:
S2877000520
Функција:
Thermostatic Чешми
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Површински Третман:
Бранеа
Rotatable Или Не:
Yes
Бренд Име:
everso
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Спреј Тип:
Извлечете
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
R

Тие исто така купуваат со овој производ