.

.

20pcs/многу XY2540-25мм 1inch црна ПОМ пластични тока притискање-тресење тока за webbing ремени бесплатен превозот

20pcs/многу XY2540-25мм 1inch црна ПОМ пластични тока притискање-тресење тока за webbing ремени бесплатен превозот

DEN 528.00
Количина на стоки


20pcs/многу XY2540-25мм 1inch црна ПОМ пластични тока притискање-тресење тока за webbing ремени бесплатен превозот
Материјал : ПОМ
Maxiam се повлече датум : 40 KGS

Материјал:
Пластични
Техника:
Обложени
Употреба:
Чанти,Ремени,Облека,Чевли
Тока Тип:
Клипот Токи
Број На Модел На:
XY2540-25
Функција:
Слајд токи
Обликот:
правоаголник
Тип На Производ:
Токи
Декорација:
ПОМ Солидна Црна
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ