.

.

Jingdezhen Бутик Мали Сини Глазура Вазна Мет Грубата Керамика Древен Јапонски Стил Чај, Цвеќиња Вметната Украси

Jingdezhen Бутик Мали Сини Глазура Вазна Мет Грубата Керамика Древен Јапонски Стил Чај, Цвеќиња Вметната Украси

DEN 685.00
DEN 1343.04
-49 %
Количина на стоки

Discription Jingdezhen рачно изработени вазна. Пакувањето : картонска кутија со целокупната пена,многу безбедно 1300 степени висока температура отпуштање

Стил:
Модерна
Бренд Име:
подобрување на
Материјал:
Керамички & Порцелански
Функција:
Tabletop Вазна
Големина:
S
Број На Модел На:
Jingdezhen Керамичка Вазна
боја:
Сина
Материјал:
порцелански
Стил:
модерна уметност
Функција:
Цвет вазна Подарок Свадба подарок
Примена:
Дневна соба, Спална соба Студија соба Хотел
Техники:
Рачно изработени
Потекло:
jingdezhen
R

Тие исто така купуваат со овој производ