.

.

Младата Детска Бебе Девојка Sequins Високи Чизми Мека Дното Против пролизгување Одење Нови Чевли

Младата Детска Бебе Девојка Sequins Високи Чизми Мека Дното Против пролизгување Одење Нови Чевли

DEN 149.00
DEN 209.28
-29 %
Количина на стоки


Тренди Бебе Бебе Девојки Sequins Високи Чизми Мека Дното Анти Лизга Новороденче Prewalker Деца Чевли
Моден Топло Високи Чизми За Бебе Деца Девојки
Удобно, Совршен Подарок за вашето бебе.
100% Сосема Нов и висок квалитет !
Материјал : Памук Мешавина +Sequins
Стил : Патент Високи Чизми
Бои : Роуз, Розова, Црна
Забелешка : на која Возраст е само за препорачуваме,Pls проверка на одредена Должина и Ширина. Ви благодариме!
Големини : 11/12/13 (0-1 Y)
Големина На Дното Должина, Ширината На Дното Препорачува Возраст
11/1 11cm/4.3" 5cm/1.97" 0-4 месеци
12 /2 12cm/4.7" 5.2 cm/2.05" 4-8 месеци
13 /3 13cm/5" 5.3 cm/2.09" 8-12 месеци
Тоа е рачни мерења на локации, може да се 0.5-1cm грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање
Пакетот Вклучува : 1* Девојки Високи Чизми

Чевли Големина:
1, 2, 3
Бренд Име:
WEIXINBUY
Пол:
Бебе Девојка
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Лизга-На
Моден Елемент:
bling
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
R

Тие исто така купуваат со овој производ