.

.

Женски Панк Занитвам Глуждот Чизми за Жените Вистинска Кожа Плоштадот Пета Chelsea Чизми Панк Стил Мода Дама Дете Велур Чизми

Женски Панк Занитвам Глуждот Чизми за Жените Вистинска Кожа Плоштадот Пета Chelsea Чизми Панк Стил Мода Дама Дете Велур Чизми

DEN 3545.00
DEN 3732.00
-5 %
Количина на стоки


Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Сезоната:
Зима
Горниот Материјал:
Дете Велур
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Синтетички
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Моден Елемент:
Занитвам
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Тип:
Chelsea Чизми
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Подигнете Висина:
Глуждот
Бренд Име:
E. POLEM
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
CY1357
Пета Тип:
Оптоварување
R

Тие исто така купуваат со овој производ