.

.

6*3мм Дијамант Цилиндар Вежба DREMEL Ротари Алатка за мелење жад, камен, мермер, стакло

6*3мм Дијамант Цилиндар Вежба DREMEL Ротари Алатка за мелење жад, камен, мермер, стакло

DEN 335.52
Количина на стоки


Дијамант Цилиндар Drll DREMEL Ротари Алатка Вежба Малку за мелење жад, камен, мермер стакло
Големина : 6mm
Должина : 45mm
Месо тело : 3мм
Пакет : 10pcs или 30pcs

Големина:
10pcs, 30pcs
Бренд Име:
POGUT
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
no
Тип:
Grindiing bur
Обликот:
куршум
Големина:
3mm shank
R

Тие исто така купуваат со овој производ