.

.

СОПИРАЧКИ DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Занаети 5D Дијамант Мозаик Дома Декор Сликарство Дијамант Везови Замав 3D Веслање мечето

СОПИРАЧКИ DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Занаети 5D Дијамант Мозаик Дома Декор Сликарство Дијамант Везови Замав 3D Веслање

DEN 222.00
DEN 317.28
-30 %
Количина на стоки

Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 5-7 работни дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена.
Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 20-40 дена. Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress. Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.
Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод.
Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакцијата од сите клиенти од целиот свет. По-продажбата на услугата :
На сите стоки што се продаваат се проверуваат строго.
Добредојдовте на СОПИРАЧКИ официјалната Продавница
Добро пожаловать в СОПИРАЧКИ Официальный магазин
СОПИРАЧКИ има способност да произведува и дизајн
​ ​ ​ ​
Дијамант слика е дело на уметноста, со декоративен ефект,Дијамант сликата е едноставна и лесно може да ја заврши
DIY производ Дијамант сликарство производен метод е многу едноставен, погодна за луѓе од различни возрасти да се направи. Младите луѓе може да се посветам на интерес, олеснување на стресот, се развие размислување. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас. Затоа, Кина Пост парцела времето за испорака е најмногу до 60 дена. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Ви благодарам многу. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Превоз :
Нашите производи се од Кина.
Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување.
Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. Децата може да се користи на дијамант слика да се развие интелигенција. Повратни информации :
Вашето задоволство е многу важна за нас. Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму. Стариот човек може да се посветам на хоби и поминуваат време Дијамант сликарство процесот на производство е едноставна, во следниве детали ќе бидат дијамант сликарство процес на производство,не грижете се,тоа е многу лесно.

Големина:
20X25cm, 25X30cm, 30X40cm, 40X55cm, 50X70cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
СОПИРАЧКИ
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
R

Тие исто така купуваат со овој производ