.

.

Areyourshop 3.5 mm Стерео Машки Приклучок Аудио Џек За Слушалки Адаптер Конектори 50 Компјутери Висок Квалитет за Жици Кабел Конектор

Areyourshop 3.5 mm Стерео Машки Приклучок Аудио Џек За Слушалки Адаптер Конектори 50 Компјутери Висок Квалитет за Жици Кабел

DEN 671.52
Количина на стоки


100% Сосема Нов и висок квалитет. Стерео машки 1/8 3,5 мм Џек Приклучокот. Конектор тип Џек 3.5 mm Конектор тип : машки Контакт позлата Монтажа лемење, на кабел Куќиште материјал метална Боја : Исто како на слика покаже Пакет се Вклучени : 50pcs.

Број На Модел На:
I002-A125-50PCS
Место на Потекло:
CN
Тип:
Адаптер
Примена:
Аудио И Видео, Осветлување
Пол:
Машки
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ