.

.

Топла продажба Жените Месинг Племенски Индискиот Уво Тегови Спирала Earring Карики Прстен Уво Тегови Пирсинг на Тело Накит

Топла продажба Жените Месинг Племенски Индискиот Уво Тегови Спирала Earring Карики Прстен Уво Тегови Пирсинг на Тело Накит

DEN 215.52
Количина на стоки


Опис
*Бренд : Showlove
*Материјал : Хируршки Челик
* Тежина : Како се покаже слика
*Големина : Како се покаже слика
*Многу : 2 парчиња,2 парчиња секој opp bag4mm
*Гаранција : 12 месеци гаранција
*Ќе ги добиете на стоки како слика покажуваат кога ќе ги нарачате
Детали Шоу
Плаќање
*Ние го прифаќаме Alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот
*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail
*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберете
Услуга
*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24hours, и 36hours на викенд

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
A25874
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Никој
Метали Тип:
Дувачкиот
Материјал:
Дувачкиот&Месинг,Тиркизна
Стил:
Моден
боја:
како се покаже слика
Големина:
As picture show
Тежина:
As picture show
многу:
2 парчиња
R

Тие исто така купуваат со овој производ