.

.

Турбо Кертриџ CHRA 712541 715568 703891-37 715568-0003 715568-0004 715568-0005 715568-0006 715568-0007 715568-0009 715568-0010

Турбо Кертриџ CHRA 712541 715568 703891-37 715568-0003 715568-0004 715568-0005 715568-0006 715568-0007 715568-0009 715568-0010

DEN 4149.00
DEN 4559.52
-9 %
Количина на стоки


Турбо CHRA Кертриџ Јадрото на GT2256 V 712541 715568 712541-5005 S 712541-5002 S 712541-0003 712541-0002 712541-0001 715568-0001 715568-0002 715568-0003 715568-0004 715568-0005 715568-0006 715568-0007 715568-0008 715568-0009 715568-0010 703891-0037 7038910037 712541 Турбополнач За Jeep Grand Cherokee 2.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.9 TDI 01/2002 - M57 D L30 ЌЕ 130 kw 2900 кзм За Jeep Grand Cherokee 2. Не користи силикони или нишка лента 3. Масло глад 2. Неправилното Подмачкување / Недостаток на одржување 2. Овие трошоци се на купувачот одговорност.7 L CRD 2000 - OM665 WJ За Land Rover Range Rover 2.9 L TDI 02 - M57 D L30 LL За Земјиште-Rover Range Rover 2.бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите. Заменете снабдувањето со нафта линии и приклучоци. Странски објект оштетување во Текот на забрзување 3.
•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Сино На Издувните Гасови Чад 4.
•Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите. Влијание штета 4.При промена на масло, бидете сигурни да се премиер на филтерот за масло
Превозот Термини :
Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 1-5 дена по receipted на вашата исплата. Масло излегуваат во јавноста од турбина го запечати Нашиот производ нема да дојде со настава на инсталацијата, високо препорачуваме да се најдат професионален механичар да ви помогне да инсталирате тоа, тука се и некои проверете ја листата пред инсталација. Прекумерна Моторното Масло Потрошувачка 3.7 CRD 01/2000 - OM665 WJ 125 Kw 2700 кзм Моторот : M57 D 2. Масло излегуваат во јавноста од компресор печат 7. Масло контаминација 3. Исклучи гориво или исклучете го палењето и чудак мотор за најмалку 15 секунди или додека притисок на маслото е подигната 5. Прекумерен притисок на маслото 4. Кога пакетот е доставен, купувачите треба да проверите пакети внимателно. Висок километражата мотор 5.
Грижа За Корисниците
•Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така.9 L TDI 02 - M57 D L30 ЌЕ Турбо модел : 703891-0037 7038910037 712541 715568 Дел Број : 712541-5005 S 712541-5002 S 712541-0003 712541-0002 712541-0001 715568-0001 715568-0002 715568-0003 715568-0004 715568-0005 715568-0006 715568-0007 715568-0008 715568-0009 715568-0010 7125415005 S 7125415002 S 7125410003 7125410002 7125410001 703891 0037 712541 5005 S 712541 5002 S 712541 0003 712541 0002 712541 0001 ОЕМ Број : LR006110 PMF000060 PMF000050 PMF000050 7785838 A6650960099 Примена : За Jeep Grand Cherokee 2.Плаќања мора да бидат примени во рок од 30 дена од денот на купувањето. Црна Издувните Чад 2.7 L CRD 2000 - 125 Kw 2700ccm Гаранција : 12 Месеци Материјал : к18
- Дел број се Направи Модел Година на Мотор Kw Cc 712541 LR006110 PMF000060 PMF000050 7785838 Земјиште-Rover Range Rover 2. Вашиот телефонски број е важно за испорака контакт. Моторот му Недостасува Моќ следниве ситуација укажуваат на турбо неуспех : 1. Овие линии често се вклучени со распаднат нафта која ограничува масло проток и дренажа. Преку забрзување на вратило и тркалото 6.9 L L30 ЌЕ 130 kw; OM665 WJ 2. Блокирани Моторот се издише 5. Секогаш дозволувајте празен од на моторот за 3 -5 минути пред да се затвори, инаку турбо ќе продолжи да се вртат без масло за подмачкување и притисок 7.

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Објектот Висина:
14inch
Frequence Опсег:
715568-0001 715568-0002 715568-0003 715568-0004 715568-0005
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
За Jeep Grand Cherokee 2.7 L OM665WJ За Land Rover Range Rover 2.9 L
Објектот Тежина:
2kg
Автомобил Производител:
Land Rover
Објектот Ширина:
14inch
Модел Година:
2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Објектот Должина:
14inch
Материјал Тип:
703891-0037 712541 715568 M57D L30 ЌЕ 2.9 L
Специјални Функции:
715568-0006 715568-0007 715568-0008 715568-0009 715568-0010
Поставување на Возило:
LR006110 PMF000060 PMF000050 PMF000050 7785838 A6650960099
Модел:
703891-0037 7038910037 712541 715568 Турбо CHRA Кертриџ Core
Дел Број:
712541-5005S 712541-5002S 712541-0003 712541-0002 712541-0001
Дел Број .:
712541 5005S 712541 5002S 712541 0003 712541 0002 712541 0001
Дел Број ..:
7125415005S 7125415002S 7125410003 7125410002 7125410001
Дел Број ...:
715568-0001 715568-0002 715568-0003 715568-0004 715568-0005
Дел Број. .:
715568 0001 715568 0002 715568 0003 715568 0004 715568 0005
Дел Број. ..:
715568-0006 715568-0007 715568-0008 715568-0009 715568-0010
Дел Број . . .:
715568 0006 715568 0007 715568 0008 715568 0009 715568 0010
ОЕМ број:
LR006110 PMF000060 PMF000050 PMF000050 7785838 A6650960099
АПЛИКАЦИЈАТА M57D L30 LL :
За Jeep Grand Cherokee 2.7 L OM665WJ За Land Rover Range Rover 2.9 L
R

Тие исто така купуваат со овој производ