.

.

Рака на рака Паричникот Картичка стп кожа Стојат случај покритие за Новиот Huawei MediaPad T3 9.6 инчен таблет Huawei T3 10 9.6 2017

Рака на рака Паричникот Картичка стп кожа Стојат случај покритие за Новиот Huawei MediaPad T3 9.6 инчен таблет Huawei T3 10 9.6

DEN 548.00
DEN 684.96
-20 %
Количина на стоки

Превозот надомест за двете начин треба да биде дадена од страна на купувачот. Русија пријатели ве Молиме оставете ги вашите ИМЕ и презиме и Детални Адреса,Бидејќи Русија е нова политика.com, ве молиме да ни побара да се продолжи времето за испорака, наместо на отворениот спор. Знаете какви било негативни или неутрални или спор ќе му наштети на двете страни, и нема 't нека проблем навистина да се реши.Ако времето за испорака е доаѓање, ти уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат
5 .Со цел да се осигура дека ќе го добиете вашата цел со данок при увоз, ние може да се прогласи со пониска вредност. Оди да се
2. Ако вие не може да се песна со советува оригинални следење во 4 дена, тоа може да се промени или погрешно напишани по грешка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за проверка понатаму. Ова е безбедно ЗАЧУВАМ УСЛУГАТА на Превозот : Пратката · 1.6 инчен
Одличен за по-продажбата на услугата ве Молиме да не 't leave никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било спор без комуникација, ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблем за вас, и тоа нема ' т да ве изневери. Информациите ќе бидат ажурирани во рамките на 5-7 дена по продавачот е испратен пакет. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Банката T / T, Western Union, итн. Ние брод предмети преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Посебно Авио Служба за избрани земји, ние брод преку Кина Пост Воздух (CPA), EMS на Светот, освен APO / FPO. Ако сте незадоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред подигање на спор или напуштање на било какви негативни повратни информации. Времето за испорака зависи од дестинацијата и објективни фактори, таа може да потрае и повеќе од следниве редовни превозот време.
ЗАБЕЛЕШКА
1. Pls потврди испорака штом ќе ја прими стоката. Ние сме мило да испрати нова по што се добива на неисправни објект. Ние Поддршка Dropshipping,на Големо,ОЕМ предмети ,ние може да ви даде најдобра цена,висок квалитет на Производите. Откако ќе прими предмети назад во неговата оригинална состојба, добро, ние ќе се направи замена или рефундирање за вас. Како можам да ги пратите цел испратени преку Aliexpress на Превозот?
Можете да проверите логистика информации директно во вашата нарачка детали.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$11. Ова Пониска Вредност не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.58
wy-приклучок-крај. Плаќање · 1. Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака преку Контакт Сега. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдена.
Добредојдовте на нашиот мобилен телефон додатоци продавница. Pls бидат сигурни да се добие задоволни конечно решение. Кликнете На "View Детали"
3. Ако не примате стока кога неговата близина на определено време поставени од страна на aliexpress.

Модел Компатибилност:
За Huawei MediaPad T3 9.6 инчен
Материјал:
кожа
Должина:
0inch
Бренд Име:
OL
Функција:
Водоотпорен,Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Број На Модел На:
За Huawei MediaPad T3 9.6 инчен
Пакет:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Ширина:
0inch
Стил:
бизнис
Компатибилен Бренд:
За Huawei
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.6
R

Тие исто така купуваат со овој производ