.

.

4PCS/МНОГУ, FS20402 2040PM за 900FG 10 MICRON ,БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

4PCS/МНОГУ, FS20402 2040PM за 900FG 10 MICRON ,БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 1920.00
Количина на стоки


FS20402 2040 PM за 900 FG 10 MICRON ,БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Основни детали is_customized : Да се Спореди Број : FLEETGUARD : FS20402
Висина [mm] : 116
Надворешниот дијаметар од 1 [mm] : 118
Надворешниот дијаметар 2 [mm] : 110
Внатрешен дијаметар 1 [mm] : 16
Внатрешен дијаметар 2 [mm] : 19

Тип:
филтер
Број На Модел На:
FS20102 2010PMt за 500FG гориво вода сепаратор
R

Тие исто така купуваат со овој производ