.

.

Женските ученици ранец стп кожа Мода торба секојдневен корејски висок квалитет на жените торба темперамент дама ранец LL337

Женските ученици ранец стп кожа Мода торба секојдневен корејски висок квалитет на жените торба темперамент дама ранец LL337

DEN 844.00
DEN 1592.16
-47 %
Количина на стоки

Материјал : СТП кожа Големина : 24*25*13cm Внатрешни работи : Како на сликата Најдобро Одговара : Комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата. Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings. Забелешка 3 : Поради разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување. Забелешка : сликите се на вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат поставување,
мали боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу!

Тип На Објект:
Ранци
Број На Модел На:
LL337
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
Yaroslava
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Ранци Тип:
Надворешната Рамка
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Надворешноста:
Никој
Техника:
Никој
R

Тие исто така купуваат со овој производ