.

.

Термички Отворено Спорт Качување Кампување Пешачење Руно Јакна Мажите Долг Ракав Bodywarmer Грб Риболов Пешачење Casaco Masculino

Термички Отворено Спорт Качување Кампување Пешачење Руно Јакна Мажите Долг Ракав Bodywarmer Грб Риболов Пешачење Casaco Masculino

DEN 1175.00
DEN 1727.52
-32 %
Количина на стоки


.
[xlmodel]-[производи]-[41347] најпопуларниот
[xlmodel]-[custom]-[41340] Производи Детали
Функција :
Ткаенини : Руно/Полиестер
Стил : Поларните руно јакна
Мека и пријатна, удобно и практично да се носат
Полна боја, класичен стенд јака дизајн
Комплетна поштенски затворање, zip непречено, добар квалитет
2 странични џебови, лесен за употреба
Густата на 300g термички поларните руно да се задржи топло
Прилагодливи полите со подготви кабелот систем
Анти-статички, анти pilling
Добро сечење, парична казна за шиење
Лесни, фитинг намали, отпорни на абење
Погодна за отворен пешачење, кампување, пешачење, качување, џогирање, mountaineering и патување
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Рамо Градите Должина на Ракав S 44 106 68 60 M 45 110 70 61.5 L 46 114 72 63 XL 47.5 120 74 64.5 XXL 49 126 76 66 XXXL 50 130 77 67
Мерење Во Инчи Големина Рамо Градите Должина на Ракав S 17.3 41.7 26.8 23.6 М 17.7 43.3 27.6 24.2 L 18.1 44.9 28.3 24.8 XL 18.7 47.2 29.1 25.4 XXL 19.3 49.6 29.9 26.0 XXXL 19.7 51.2 30.3 26.4
[xlmodel]-[custom]-[41343] Известување Пред да ја Купите
1. За разлика боја
Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии. Моделот покажува може да има некои разлика со оние вистинските.
2.За Големина
Pls имајте на ум дека сите кина големини вид на мали во споредба со САД/ЕУ големини.Ако не сте сигурни за големината,Pls контактот за Услуги на Корисниците.
3.За Плаќање
1.Зачувам (Alipay)
2.Купувачот е одговорен за какви било царински давачки или увоз доход.
[xlmodel]-[custom]-[41344] Гаранција & се Враќа
1.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, pls контакт со нашата по-продажбата на trademanager или е-да се направи замена или рефундирање пред стоката да се врати(испорака на трошоците, не се враќа)
2.Ако било каква штета се случи за време на испорака, ве молиме да ни ги испратите фотографиите откако ќе го добиете на стоки. Тогаш нашата по-продажбата ќе контакт со вас за да го најдете најдоброто решение.
3.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, ние не покривање на сите предмети за штета по употребата.
[xlmodel]-[custom]-[41345] За Повратни информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви даде 5% ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
[xlmodel]-[custom]-[41346] Жешки Предмети

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Функција:
Топлинска,Windproof
Отворено Јакна Тип:
Руно
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Материјал Технологија:
x-руно
Тежина:
600G
Бренд Име:
CIKRILAN
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
TETJW7715
Ткаенини:
Руно/Полиестер
Големина:
S,M,L,XL,XXL,3XL
R

Тие исто така купуваат со овој производ