.

.

Маска за Ulefone Микс 2 full screen СТП за Ulefone Микс Целосен Преглед на Windows СТП Кожа Случај прекривачот ЗА Ulefone S7 / S8 Про

Маска за Ulefone Микс 2 full screen СТП за Ulefone Микс Целосен Преглед на Windows СТП Кожа Случај прекривачот ЗА Ulefone S7

DEN 151.00
DEN 191.52
-21 %
Количина на стоки


Маска за Ulefone Микс 2 full screen СТП за Ulefone Микс Целосен Преглед на Windows СТП Кожа Случај прекривачот ЗА Ulefone S7 / S8 Про
Производи за да се постигне целосен екран на допир, одговори на телефон, види видео не може да флип постигне повеќе практичната отколку мал прозорец holster и поудобно
Производ детали
100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник
Нов стил на дизајн, магично копче
Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење
Објектот Спецификација :
Материјал : Кожа СТП
Боја : Црна, Златна, Црвена, Сина
Функција : Пад Превенција
Тип : Флип Кожа Случај

Материјал:
Ulefone Микс 2, Ulefone S7, Ulefone Микс, Ulefone S8 Про
Бренд Име:
Lulumi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Потпирачот,Тешки Заштита,Анти-удар,Водоотпорен
дизајн:
Мат,Обична,Бизнис,Транспарентен,Спорт,Егзотични
Големина:
for Ulefone Mix
Карактеристики:
книгата случај
Компатибилен Бренд:
За Ulefone Микс 2
квалитет:
А+++++
боја:
Црна, Златна, Црвена, Сина
Материјал:
СТП Кожа
Компатибилен:
ЗА Ulefone S7 / S8 Про
R

Тие исто така купуваат со овој производ