.

.

Јапонија Аниме TOTORO Кадифен Играчки Мека Полнети Перница /Перница Цртан филм Бела Totoro Кукла / KiKis Испорака Услуга Црна Мачка Играчки за Деца

Јапонија Аниме TOTORO Кадифен Играчки Мека Полнети Перница /Перница Цртан филм Бела Totoro Кукла / KiKis Испорака Услуга Црна

DEN 431.52
Количина на стоки

Име : Јапонија Аниме TOTORO Кадифен Играчки Мека Полнети Перница /Перница Цртан филм Бела Totoro Кукла / Ki Kis Испорака Услуга Црна Мачка Играчки за Деца
Големина на : (Како Прирачник за мерење на отстапување,па pls дозволете 1~3 cm отстапување)
сивото : 45*33cm
сина : 40*28cm
црна : 30*27cm
бела : 30*25cm
материјал : кадифен
Фил : 100% висок qualoty PP памук
Материјал : Кадифен и PP памук пополнување
Референца Слики :
Продавачот Ветување
Плаќање И Испорака :
1. Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или ЕМС или други.
2. СЛОБОДЕН Испорака на кина пост воздух парцела , обично ќе трае од 15 до 25 дена до пристигнувањето.
3. Нашите превозот во светот. Значи, ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи / давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
•Сервис
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, па ние може да го следи. Ако имате било какви прашања или поддршка од нас, ние ќе одговор во рок од 12 часа од бизнис време.
•Примање На Вашиот Објект
Кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме проверете веднаш да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме нашата најголема да се реши тоа. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ви благодариме .

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Предупредување:
no
Бренд Име:
YUYICHEn
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Животни:
Мачки
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
Мачка кадифен играчки за деца
Материјал:
Кадифен
Форма:
Животни
Година:
2017
Функција:
Кадифен Играчки, Подароци
Тема:
јапонски аниме
Име:
Totoro семејство
Карактеристики:
Мека
R

Тие исто така купуваат со овој производ