.

.

2 парчиња/Многу C61F-GP DC12V DC24V AC110V AC220V Нивото на Водата Контролер Switch Ниво Реле 8 Пина

2 парчиња/Многу C61F-GP DC12V DC24V AC110V AC220V Нивото на Водата Контролер Switch Ниво Реле 8 Пина

DEN 465.00
DEN 489.12
-5 %
Количина на стоки


Опис : C61 F-GP DC12 V DC24 V AC110 V AC220 V Нивото на Водата Контролер Switch Ниво Реле 8 Пина Количина : 2 парчиња (Не се вклучени во штекер база)
Име На Производ : Floatless Ниво Прекинувач
Модел : C61 F-GP
Секундарниот Напон : AC 8 V
Контакт Оценка : 5 A 250 VAC (Resistive оптоварување)
Фрекфенција : 50/60 Hz
Индикатор Работа : Две LED Употреба за Две Статус
Материјал (Надворешен) : Пластика, Метал
Големина : 5. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V.6" (L*W*T) Производ вовед :
Ниво реле користење на специјални интегрирани чипови и водно ниво на контрола коло, со посебен осврт на слични надворешни производ стандарди, процесот на производство е убава, мала јачина, едноставна конекција, висока стабилност, силна анти-мешање, ниска потрошувачка, голем капацитет на контакт, предности од широк напон спектар. Може да се широко се користат во индустриското и земјоделското производство за автоматска контрола, снабдување со вода и канализација градежни проекти, во станбена зграда снабдување со вода и канализација, водовод и канализација, како и научен експеримент и тоа на полето на соработката со користење на автоматски компоненти.
Ви благодариме И среќно!
. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Па се чувствуваат слободни да контакт. Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Вашето задоволство е многу важен за нас. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail. answer : ___________________________ Note : Бразил . И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Негативни повратни информации не реши ништо.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.

Големина:
DC12V x2 pcs, DC24V x2 pcs, AC110V x2 pcs, AC220V x2 pcs
Заштита На Функција:
Запечатени
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
C61F-GP
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена
Напон:
DC12V DC24V AC110V AC220V
Теорија:
ниво реле
R

Тие исто така купуваат со овој производ