.

.

Жена класичен накит ѓердан 8мм браун бело злато мешани круг мушка Природни ЈУЖНА МОРСКА ШКОЛКА БИСЕР ЃЕРДАНИ 18 45см

Жена класичен накит ѓердан 8мм браун бело злато мешани круг мушка Природни ЈУЖНА МОРСКА ШКОЛКА БИСЕР ЃЕРДАНИ 18 45см

DEN 336.00
DEN 479.52
-30 %
Количина на стоки


Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата 2-4 дена www.89 /парче
Домот Солидни Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 10ММ Мушка Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 13. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.89 /парче
Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 10ММ Мушка Сина, Сива Шарени Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 13.
Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Превозот 1). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.ви благодарам!)
. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.99 /парче
Реден Број : СП-0167 45см ///18inch
Мушка Големина : 8мм ( Различна големина ,Различни цена )
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме.*Опис На Производот*
Материјал : школка бисер
Школка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreous ткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.99 /парче
Рачно изработени Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 8ММ Мушка Тиркизна Боја Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 9.89 /парче
Бесплатен Превозот Шарени Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 10ММ Мушка Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 13. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство .89 /парче
Стилски, Шарени Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 10ММ Мушка Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 13. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи .cn 15-30 дена www. Ви благодариме.89 /парче
Слатка и Шарени Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 10ММ Мушка Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 13.како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).com од 2 до 5 дена www.
Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.com 2-4 дена www. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.89 /парче
Сјае рачно изработени Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 8ММ Мушка Беж Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 9.com 2-4 дена www. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена .Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите.
Состојба : Нова
Ако сакате да се купи повеќе , ве молиме контактирајте со нас .

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
SP-0167
Функција:
Расположение Tracker
Стил:
Класичен
Pendant Големина:
8мм
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Метали Тип:
Никој
R

Тие исто така купуваат со овој производ