.

.

Endmill 12mm 1PCS HRC60 D8*35*100 2Flute Екстра Должина 100mm Карбид Спирала Рамен Endmills Металугрија Мелничката Алатка за Сечење

Endmill 12mm 1PCS HRC60 D8*35*100 2Flute Екстра Должина 100mm Карбид Спирала Рамен Endmills Металугрија Мелничката Алатка за

DEN 656.00
DEN 1286.40
-49 %
Количина на стоки


Карактеристики :
- Има добри мелничката и врвни перформанси, обезбеди висока ефикасност на работа.
- доволно свиткување сила и отпорност на абење, слот за мелење, дупка и се на работ на
одборот, на површината се чисти, уредни, не баговите.
-Алатка тип, погоден за потребите на сите аспекти на мелење. - висока јачина,
отпорност на свиткување, кршење на отпорот, и имаат одлични физички својства, долго алатка живот
Повратни Информации & За Нас
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме љубезно
имаат позитивни повратни информации или да му даде пет-ѕвезда ако сте задоволни со нашите производи и било која од вашите коментари
и сугестии ќе бидат високо ценети.Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако имаш било какви проблеми ние
се секогаш подготвен да одговори и поддршка. Ви благодариме!
За нас
Ние сме сигурен онлајн retailsaler каде можете да купите производи со висок квалитет, прифатлива цена и да
професионална услуга.

Вкупна Должина:
100L
Дијаметар:
8мм
Тип:
Станот Крајот Мелници
Број На Модел На:
HRC60 2F D8*35*100
Материјал:
Карбид
Обложување:
TiAIN
Бренд Име:
DASAN
R

Тие исто така купуваат со овој производ