.

.

MEMOBIRD G1 Нов Печатач Wifi Џеб Фото бар-код Печатач Микро USB Интерфејс 1 ролна може да се вметнат термичка хартија

MEMOBIRD G1 Нов Печатач Wifi Џеб Фото бар-код Печатач Микро USB Интерфејс 1 ролна може да се вметнат термичка хартија

DEN 2399.52
Количина на стоки


Нова Надградба MEMOBIRD 58mm Термички Печатач Wifi џеб Печатач Микро USB Интерфејс 1 ролна може да се вметнат термичка хартија
MEMOBIRD Етикети самолепливи Џеб Wi Fi Печатач со Микро USB Интерфејс Опис : печатач со микро USB интерфејс, термички печати ја главата и Wi Fi функција поддржува безжичен далечински печатење од мобилен телефон СТАН, и може да ви помогнат подобро да се сними и да го положат пораки! Таа не поддржува два-двострано печатење. Главни Карактеристики : Wi Fi конективноста : Долги контрола, мобилни Wi Fi печатење Со топлинска печати ја главата Поддржува безжичен далечински печатење, погодно да се користи добар помошник за remarking, снимање и полагање пораки Напојува со микро USB Спецификации Општо Бренд : MEMOBIRD Димензии и Тежина Производ тежина : 0.162 кг Пакет тежина : 0.250 кг Производ големина : 10.80 x x 8.00 7.00 cm / 4.25 x 3.15 x 2.76 инчи Пакет големина : x 15.00 10.00 x 8.00 cm / 5.91 x 3.94 x 3.15 инчи Пакување Содржина : 1 x MEMOBIRD Етикети самолепливи Џеб Wi Fi Печатач, 4 x Печатач, Хартија, 1 x USB Кабел

Приклучок Тип:
ЕУ приклучок, приклучете НИ се
Почетен Датум:
До 2015
Употреба:
фото печатач
Бренд Име:
MEMOBIRD
Max. Резолуција:
300dpi
Тип:
Ласерска
По продажба на Услуги:
Продавница Три Гаранции
Примена:
Лична Работа Управување Со
Тежина:
2.3kg
Стил:
боја
Макс. Големина На Хартија:
A0
Број На Модел На:
G02
Потрошен Тип:
Црна Прав Еден
Внатрешна Меморија:
256Mb
Брзината На Печатење Во Боја:
брз
Интерфејс Тип:
WIFI
Dot Matrix Тип На Печатач:
ГМ ролни dot matrix печатач
Двострано Печатење:
Yes
Хартија Храна Режим:
Се Тркалаат Храна
Напон:
220-240V(±10%)
Поддржува Мрежа За Печатење:
Безжичната
Црна Брзината На Печатење:
брз
Брзината На Печатење:
20ppm
Големина:
50*58MM
R

Тие исто така купуваат со овој производ