.

.

BANDEA 2018 жените едно парче бански секси шупливи од костим за капење бикини плажа соочи костим за капење гроздобер комбинација monokini

BANDEA 2018 жените едно парче бански секси шупливи од костим за капење бикини плажа соочи костим за капење гроздобер комбинација

DEN 572.00
DEN 1039.20
-45 %
Количина на стоки

Предмет Тип : Едно парче костим Материјал : Увезени најлон / spandex Големина : S(НИ 4-6), M(САД 8-10), L(НИ 12-14),XL(НИ 16) Повод : базен, sandbeach Облека Нега : Рака мие. не белење! висат суво!
Пријателски Потсетник Забелешка 1 : За големината на swap 1 инч = 2.54 см , 1cm = 0.39 инч , 1 чи = 33.3333333 cm Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување Забелешка 4 : Ако не знаете како да се избере големината,можете да оставите порака за вашата (Биста,хип)
Q1 : Која големина јас треба да се Избере?
А : Можете shou ld знаете вашиот биста првенство, половината и колковите големина. Потоа во потрага на големината на табелата внимателно, тоа е за препорака.
Q2 : Може ли да не падне на превозот ?
A : Ние поддршка пад на превозот, ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве молиме оставете ги вашите licent адреса кога вашето место на цел.
Q3 : постои ли царина ?
A : Нормално, ќе needn не плаќаат никакви давачки или даноци, како што ќе изјави ниска вредност на фактура.
Цената на листа не вклучува било кој данок, купувачи се одговорни за сопствени должност или увозен данок во својата земја.

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Бренд Име:
BANDEA
Број На Модел На:
ADA138
Материјал:
Spandex,Најлон
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Тип На Објект:
Едно Парче Костим За Капење
Производство на земји:
Liaoning Кина
Сезоната:
Лето 2018
is_customized:
Yes
група:
Жените Дама Женски Девојки
Видови:
Секси бикини жени
Функција:
печати костим за капење
квалитет:
А+++++
боја:
пинк печатење
Големина:
S M L XL
R

Тие исто така купуваат со овој производ