.

.

Класичен Бесплатни WiFi Т-маица Мажите Сосема Кратко Sleeve TShirts со Смешни Печатени Т Кошула за Мажи во Шарени Tee Кошула Долго Плус Големина

Класичен Бесплатни WiFi Т-маица Мажите Сосема Кратко Sleeve TShirts со Смешни Печатени Т Кошула за Мажи во Шарени Tee Кошула

DEN 120.48
Количина на стоки


Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Карактер
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
LUCKYFRIDAYF
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Маскирани:
No
Материјал:
Памук,Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
боја:
Црна/Бела/Сива/Сина
Објектот:
Блузи
Пол:
Мажи/ Жени
Облека Должина:
Конвенционалните
логото:
Бесплатни WIfi
Дебелина:
како и обично
Издание тип:
Лабава
За луѓето:
младите луѓе
Име на производ:
кратко sleeve t-shirt
Оригиналното Место:
Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ