.

.

1set/4pcs Големи LCD Завртки Поклопец Дупка За Nintend Нови 3DS XL ЌЕ Конзола Напред Назад Завртка Гумени Нозе Маска

1set/4pcs Големи LCD Завртки Поклопец Дупка За Nintend Нови 3DS XL ЌЕ Конзола Напред Назад Завртка Гумени Нозе Маска

DEN 114.00
DEN 120.00
-5 %
Количина на стоки


1set/4pcs Големи LCD Завртки Поклопец Дупка За Nintend Нови 3 DS XL ЌЕ Конзола Напред Назад Завртка Гумени Нозе Покрие Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет Лесно да се инсталира. Нема потреба да се плати за високо поправка такса. Поправи Делови Завртка дупка подлога гума plug Замени скршен , оштетената, испукана и неупотребливи Делови Секој објект ќе бидат проверени пред испраќање. Одговара на моделот : за Nintendo new3 DSXL/LL Спакувани вклучуваат : 4pcs x Завртка дупка подлога гума приклучок за Nintendo new3 DSXL/LL

боја:
Црвена, Бела, Сина, Црна, Сива
Бренд Име:
CUQUN
Со USB:
No
Број На Модел На:
Силиконска Гума Маска
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
No
Број На Модел На:
за Nintend нови 3ds xl ll
Точка име :
Силиконска Гума Покритие за Nintend нови 3ds xl ll
Производот:
Силиконска Гума Cust Покрие Приклучок за Nintend new3DSXL/LL
боја:
Црна,Сива,Сина,Црвена,Бела
Состојба:
Бренд Нови
Пакување:
кутија за пакување
Nintendo Модел:
Нови 3DS XL LL
Тежина:
0.1kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ