.

.

СЕКРЕТАР Најновите Модни Ангелските Крилја Прилагодливи Прстени со Кристално Висок Квалитет 3 Боја и Метален Прстен За Убави Жени Подарок Накит

СЕКРЕТАР Најновите Модни Ангелските Крилја Прилагодливи Прстени со Кристално Висок Квалитет 3 Боја и Метален Прстен За Убави

DEN 107.00
DEN 112.80
-5 %
Количина на стоки


Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас :
1. Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,ние ќе се потрудиме да ви овозможи со најдобра услуга.Ако сте задоволни со нашата објект и услуги ,ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас и да ви даде повеќе попуст за вашата следна цел. За промет на големо, ќе им понуди на попусти или бесплатна испорака врз основа на количината што сакате да ги нарачате.Нашиот Работен Распоред :
НАС : 5 : 30 PM-3 : 30
Бразил : 9 : 30-7 : 30
Русија : 3 : 30-1 : 30
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 0 : 30-10 : 30
Шпанија : 1 : 30-11 : 30
Франција : 1 : 30-11 : 30 Ние поддршка Dropshipping и може да се направи нарачка непосредна ly ^о^ !
.6 g
Пакување : OPP вреќа пакување независно Брзо Експрес : Цел>150$ DHL/ФЕДЕКС/UPS/ЕМС. Дали постои било каков проблем во врска со големина? Ве молиме строго според нашите мерења на методот на купување. Производите може да се прилагоди. Како да се задржи следење со мојот парцела? Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на број : www. Транспорт време е за 3-7 работни дена.
Ви благодариме за вашиот избор СЕКРЕТАР-SONGCHANGJEWELRY ,ние нудиме на 7 дена се врати услуга :
1 .Ние може да ви одговори во рок од 24 часа за работни дена,во рамките на 36hours за викенд.Ние accpect се враќа и размена во рок од 7 дена по приемот,ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе,ние ќе обработиме вашето враќање барање по добиени вратени производи. во цел за замена или поправка , ако замена не е достапно ,тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да го плати превозот цена .Ви благодариме !
* Ако цената на цел надминува US $ 150,ние ќе ви обезбедиме со DHL, Fed Ex ,или слободни Aramex Услуга .8*за 3,7 см(1 cm = 0. Поради различни национални политики во различни земји, на царинските давачки ќе биде за купувачите " сметка. Ве молиме контактирајте не за било какви дополнителни информации.Се проценува дека испорака брзина за вашиот референца е под .Ако сте го добиле на дефект објектот ,ве Молиме контактирајте со нас. Затоа, ве Молиме да ни оставите порака, кога ќе купите цел да ни каже колку ќе може да платени царинските давачки. Дали постојат какви било царински давачки? Ние обично се прогласи за најниска цена за да се избегне царинските давачки. Дали бојата падне или да се претвори црно? Направени од високо-квалитетни материјали на цинк Легура, трајни и Анти-исчезнат, заштита на животната средина, удобни и лесни за носење, алергија слободни загарантирана.
СЕКРЕТАР Најновите Модни Ангелските Крилја Прилагодливи Прстени со Кристално Висок Квалитет 3 Боја и Метален Прстен За Убави Жени Подарок Накит
Материјал : цинк легура
Крила Големина : 2.394 во)
Големина на : Слободен големина
Тежина : 9.За повеќе информации ,ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим .

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
R70
Бренд Име:
SONGCHANGJEWELRY
Повод:
Партија
Површината Ширина:
20mm
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Крила
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Функција:
Декорација
Крило големина:
2.8*за 3,7 см(1 cm = 0.394 во)
Големина:
бесплатни големина
Тежина:
9.6g
Друга Услуга:
Ние поддршка Dropshipping и може да се направи нарачка веднаш !
R

Тие исто така купуваат со овој производ