.

.

Јога Мат Крпа Силика Гел Не Се Лизга Апсорпција Дише Преносни Спортски Јога Ќебе Пилатес Покрие Мека Микрофибер Крпа Јога

Јога Мат Крпа Силика Гел Не Се Лизга Апсорпција Дише Преносни Спортски Јога Ќебе Пилатес Покрие Мека Микрофибер Крпа Јога

DEN 1098.00
DEN 1830.24
-40 %
Количина на стоки


Информација за производот :
Материјал : Фини влакна
Боја : принцеза пинк,зелен чај,домот, виолетова,nifly и сина
Големина : 185*63cm
Функција : Не се лизга, пот апсорпција, антибактериски,thinkening,мека,папка,Нова надградба.
На јога ќебе дека е светлина, лесно да се организира, отворено јога, со голема крпа, и tiled на земја или на плажа, може да се направи лесно јога.
Се покрива со крпа на јога мат, силиконски спреј, анти се лизга, добар ефект, брза апсорпција на пот, да ги задржи на кожата сува, јога, без преместување, навремено слободни, дека е, санитарен и убава.
Овој вид на пешкир е направен од фини влакна, која има голема капацитет да ги апсорбира потта. Тоа секогаш чува кожата сува, дише и удобно.
НАПОМЕНА :
1.Поради рака мерка, големината може да имаат 1-3 см грешка.
2.Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика.
3.Ова е само продаде јога ќебе,не вклучувајќи јога мат.

Бренд Име:
AIMIDA
Број На Модел На:
20171210
Дебелина:
1mm
Должина:
185*63cm
Материјал:
Superfine влакна
боја:
принцеза пинк,зелен чај,домот, виолетова,сина nifly
Големина:
185*63cm
Карактеристики 1:
Не се лизга,thinkening,папка,Нова надградба,Фиксација
Карактеристики 2:
Фитнес крпа,салата подлога крпа ,пилатес,Од спортски,bodybuilding ,танц
Карактеристики 3:
Дише, мека и удобна
R

Тие исто така купуваат со овој производ