.

.

8PCS RCAWD 10*15*4mm 11*5*4mm Имајќи За Рк Модел на Автомобил 1/10 Fs Дербито Камион Кабриолет 53810 Надгради Хоп-Up Делови Spareparts 582002

8PCS RCAWD 10*15*4mm 11*5*4mm Имајќи За Рк Модел на Автомобил 1/10 Fs Дербито Камион Кабриолет 53810 Надгради Хоп-Up Делови Spareparts

DEN 214.00
DEN 324.48
-34 %
Количина на стоки

: 582002, 582005
Име На Производ : Имајќи
Бренд нови : Да
Пакет Количина : 8pcs
Тежина : 24g
Опис : 10*15*4mm ,11*5*4mm
Општо земено,ние брод во светот со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , e Packet на сад и Специјална Линија на руски,кои се со следење на број и ќе може да се провери на испорака на информации за официјалната веб-страница.
Без побарувања за сите штети на надворешното поле предизвикано од превозот couriers.
Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн.
8 PCS RCAWD 10*15*4mm 11*5*4mm Имајќи За Рк Хоби Модел на Автомобил 1/10 Fs Дербито Камион Кабриолет 53810 Надгради Хоп-Up Делови Spareparts 582005 582002
Предмет Бр. Тие ќе трае пократко време на испорака околу 3-10 дена по различни изразат сте го одбрале,но тие ќе доведе до повисоки превозот чини околу $20 или поголема, ве молиме контактирајте со нас ако сакате ни да се ревидира превозот метод за било итни потреби.
13-56days во Канада
17-60 дена да Бразил
Други изразат пост како EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ е на располагање премногу.
За пари гаранција за враќање :
такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни.
Сите елементи МОРА да се врати во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.
Забелешки :
1>ве Молиме, напишете вашето име, презиме,контакт број и детален адреса кога се потврди цел.Ние ќе испрати купони за некои големи купувачи како подарок кога се пресметува наредби и евиденција достигне определен стандард.
Она што е уште поважно,ние ќе го ценат многу, ако можете да ни се обратите за комуникација, наместо да ни даде негативни повратни информации директно дали имало било незадоволство/прашања кога ќе го примите пакетот. И ние ќе брод, како на вашиот превозот информации.
2>Целиот врв на превозот, како Божиќ, време на испорака ќе бидат одложени во некои области.
Тоа не е само поттик за нас,но, исто така, ни помага да се направи подобро управување на клиентите за купување рекорд.
Се врати и наплата на услуги не е на располагање за крајот на известување на враќање,па ве молиме да ја вратите информации во рамките на ограничено време.
Треба да имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
8-40days да европските земји,како велика БРИТАНИЈА/Шпанија/Франција/Австрија/Германија/Италија/Ирска итн.
Ако неисправни предизвикани од Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата.
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена од денот на добивањето на плаќање(со исклучок на викенди и државни празници)
Време на испорака околу 7-60 работни дена да повеќето земји
8-15days во САД од страна на e Packet
8-28days да руската од страна на Посебна Линија
7-35days.
Сите се врати ставки мора да се врати во рок од 3 дневна смета од денот на кои ќе потпиша за пакетот и ве молиме, напишете порака до нас за испорака на информации,како и превозот метод и следење на број по пратка.
Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни.
Покрај тоа, ние ќе ТРЕБА ВАШАТА ПОМОШ за да се остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,што е многу важно за нас.

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Оска Имајќи
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
582002 582005
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
RCAWD
Надградба На Делови/Додатоци:
Имајќи
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Имајќи
Име на производ:
Имајќи
Квантитет На Пакет:
8pcs
Нето тежина:
24g
Состојба:
Бренд Нови
За Возило Тип:
За Рк Автомобил 1/10 FS Камион Кабриолет 53810 Надгради Хоп-Up Делови
Земја на Производство:
Кина
Година:
2017
Type1:
надгради Хоп-up делови
Точка Бр.:
582002 582005
R

Тие исто така купуваат со овој производ