.

.

AICSRAD За Xiaomi Mi6 LCD Дисплеј + Екран на Допир FHD 5.1 Digitizer Собранието Замена За Xiaomi MI 6 M6 Мобилен Телефон

AICSRAD За Xiaomi Mi6 LCD Дисплеј + Екран на Допир FHD 5.1 Digitizer Собранието Замена За Xiaomi MI 6 M6 Мобилен Телефон

DEN 2879.52
Количина на стоки


AICSRAD За Xiaomi Mi6 LCD Дисплеј + Екран на Допир FHD 5.1" Digitizer Собранието Замена За Xiaomi MI 6 M6 Мобилен Телефон
1. ААА Квалитет За Mi6 LCD
2. Совршено компатибилни на вашиот телефон.
3. Професионална снабдувач и брза испорака.
4. Толку повеќе ќе ви се купи, најдобра цена што може да се преговара.
5. Ви нудиме професионална и пациентот услуга.
6. Професионална снабдувач и брза испорака.
7. Пакување, Вклучувајќи : 1 парче Lcd
1 сет на алатки
1 парче калено стакло
1 парче 3 M Црна Лепак
Ве молиме Обрнете внимание на следново 3 поени,што е многу увозот на купувачи.
1.Почитувани Пријатели,ве молиме да се тестира пред да се инсталира на Lcd.Ова е многу важно за gurantee.Како што знаеме, Lcd е лесно имаат проблеми,кога Екраните имаат проблеми пред да го инсталирате ,ние може да го замени тоа за вас.Ако имате било какви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас.
Ве молиме кажете ни колку долари ние треба да deaclare за царината, Ние ќе ги прогласи вредноста за царински врз основа на вредноста што ни кажа (ако не да ни кажете вредност , ние ќе ги прогласи вредност во 20 долари), но ние не сме одговорни за било каква царинска проблеми за погрешен декларираната Вредност.
Нашиот Тим Обезбеди Најдобра Услуга
Вистински Бесплатен превозот од Aliexpress Стандард Превозот ,Русија Воздух. овие 2 вида пост се многу брза испорака меѓу сите пост.
Брзо се Подготви објект во 24 часа
Злато Клиент Servicer го реши вашиот проблем во 24 часа во работни денови
Пад на превозот поддршка!
Слики Предвидени За препродавачи!

боја:
црна, бела, сина
Бренд Име:
AICSRAD
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Екранот:
> 3
Број На Модел На:
За XiaoMi6 LCD
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
R

Тие исто така купуваат со овој производ