.

.

DuPont Најлон Абразивни Вежба Четка за Чистење на Камени Mable Керамичка плочка Дрвени подни Пластични Дебели тепих Густа ткаенина

DuPont Најлон Абразивни Вежба Четка за Чистење на Камени Mable Керамичка плочка Дрвени подни Пластични Дебели тепих Густа ткаенина

DEN 767.52
Количина на стоки


Материјал : Du Pont Најлон На brasive жица, Поцинкуван железен рачка
Големина : OD 90 mm * 10 mm месо тело, Должина на месо тело : 70mm, Должината на четка : 25mm

Употреба:
Брусење и полирање
Бренд Име:
POGUT
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
Големина:
10mm shank
Материјал:
гума и абразиви
Број На Модел На:
no
R

Тие исто така купуваат со овој производ