.

.

10мм Ширина ХСС Вежба Притиснете Quill Feed Врати Серпентина Пролет Собрание

10мм Ширина ХСС Вежба Притиснете Quill Feed Врати Серпентина Пролет Собрание

DEN 237.60
Количина на стоки

На вежба притиснете quill врати пролет е добра замена за многу постојните quill пролет на вежба притиска, ова е хром сместен пролет дека се враќа на quill до врвот откако ќе се заврши за дупчење.
Се користи за сите видови на правосмукалка серпентина пролет, волумен цевка серпентина пролет, појасот серпентина пролет.
Име на производ : Вежба притиснете пролет
Вкупната големина : 51 x 10 x 7mm/ 2 x 0.4 х 0.3 инчен(Д x Ш x T)
Материјал : ХСС
Боја : Црна
Вкупната тежина : 80 G
Пакет Содржина : 1 x вежба притиснете пролет
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
На вежба притиснете quill врати пролет е добра замена за многу постојните quill пролет на вежба притиска, ова е хром сместен пролет дека се враќа на quill до врвот откако ќе се заврши за дупчење.
Се користи за сите видови на правосмукалка серпентина пролет, волумен цевка серпентина пролет, појасот серпентина пролет.

Должина:
10mm
Материјал:
Легура
DIY Материјали:
Металугрија
R

Тие исто така купуваат со овој производ