.

.

50pcs Гроздобер Kraft Хартија Подарок Висат Ознаки Корист Подарок Бонбони Кутија Ознаки Накит Labels Ознака Занает Оркестарот Свадба Партија Материјали VQW2177

50pcs Гроздобер Kraft Хартија Подарок Висат Ознаки Корист Подарок Бонбони Кутија Ознаки Накит Labels Ознака Занает Оркестарот

DEN 75.00
DEN 98.40
-24 %
Количина на стоки


[xlmodel]-[производи]-[39418]
[xlmodel]-[custom]-[39196]
50pcs Гроздобер Kraft Хартија Подарок Висат Ознаки Корист Подарок Бонбони Кутија Ознаки Накит Labels Ознака Занает Оркестарот Свадба Партија Материјали VQW2177
Опис :
100% Сосема нов и висок квалитет
50 Pcs Kraft Хартија Ознака Корист Подарок Ознаки Бонбони Кутија Ознаки
Тие може да се користи како ознаки, confetti, старо резервации разубавувањето, cupcake toppers, картички или на било кој друг занает проект.
Голема како свадба корист ознаки, подарок ознаки или други име на место картички.
Убав и здрав, се користи за име на ознаки на подароци кеси.
Погоден За : Дома,на Маса,Свадба,забава,на Состанокот на декор,исто како ви се допаѓа.
Неговиот добар подарок за вашиот пријател, љубовник и семејството.
Боја : Како на сликата-Црна, бела, кафеава
Материјал : Хартија
Големина : прибл.3*5 CM
Пакет се вклучени :
50pcs ознаки
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
SPU : VQW2177
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[39195]
Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 3-5 работен ден по добивате вашата исплата. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме направете го тоа
сигурни дека вашата адреса за е точно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас.
Ве молиме да забележите дека објектот вредност под 5$ ќе биде испорачуван Кина пост обичните воздухопловната;Thre не е следење на информациите,но тоа е
безбедно како регистрирани пост. тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет. Ако
не прифаќајте ве молиме не го оставајте цел.
Предмети кои ќе купат вкупниот износ над $5, ние ќе го испрати од страна на регистрирани пост или E-pack,ќ се земе 15-60 работни дена. Вие
може да се користи на следење на број за да го најдете тоа.Предмети кои ќе купат вкупниот износ над $200, ние ќе го испрати со ЕМС или DHL или
FEDEX или UPS или ТНТ или ЕМС, Тоа ќе стане многу повеќе брзо. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со
нас.Ако сакате следење детали за во секое време,ве молиме љубезно изберете регистрирани пост.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот оценка, Ние ќе го направат
истото за вас. Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред
оставете други повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!

is_customized:
Yes
Материјал:
Хартија
Големина:
S
Број На Модел На:
VQW2177
Шема:
Полна Боја
Повод:
Свадба & Ангажирање,Роденден,Забава,Свадба,Нова Година,Дипломирањето
R

Тие исто така купуваат со овој производ