.

.

Против пролизгување Вратата Мат Дома Декор Grizzly Мечка во Карпести Планини Затворен Надворешен Влез Doormat Гумена Подлога

Против пролизгување Вратата Мат Дома Декор Grizzly Мечка во Карпести Планини Затворен Надворешен Влез Doormat Гумена Подлога

DEN 670.00
DEN 837.60
-20 %
Количина на стоки


Спецификација
Точка Име : Вратата Мат
Материјал : Корални Руно + Anti-се лизга Гумени
Стил : Морски Серија
Големина : 40x60cm (15.75x23.62 инчи )
50 X80cm (19.68x31.50 инчи)
Макс перење температура од 40 степени Celcius хлор Висат да се исуши во сивата место Не Обратна да се исуши
Куршум Точка
Не-токсични, без мирис , перат, носат-отпор
Апсорпција на вода , прашина собирање , Не се лизга дизајн
Направени на супериорен корални руно нудат одлични допир се чувствувам
Тоа може да се користи на многу места ,таквите како влезна врата , подот , кујна,купатило ,спална соба,балкон,канцеларија и слично.
Известување
1.Поради рака се намали и рака контролирана шиење , големината, со поголема или помала од 2% е дозволено .
2.Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина од светлината

Големина:
40x60cm, 45x75cm, 50x80cm
Бренд Име:
шарм дома
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Рачно изработени
Функција:
Корозија-Отпорни,Анти-Бактерии,Навремено-Отпорни,Анти-Лизга,Лепило-Заштитни
Употреба:
Вратата,Подот,Бања,Молитва,Tablemat,Голф,Отворен,Маса,Бар,Вежбање,Автомобил
Шема:
Печатени
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Растенијата
Спецификација:
40*60/45*75/50*80
Примена:
спалната соба, кујната, кревет, столче, троседот перница, и така натаму
Примена:
дневна соба
Број На Модел На:
Diy Прилагодено Doormat
Возрасна Група:
Возрасни лица
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
дизајн:
DIY Customiz
Пакет:
1 компјутер мат
Материјал:
Ткаенина&Велур&Гума
Обичај Услуга:
Обичај услуга обезбеди
Пад на превозот:
Yes
Функција:
Може да се користи под маса и во спалната соба, кујна, кревет, столче, па
R

Тие исто така купуваат со овој производ