.

.

Козметички пакување 150g транспарентна пластика шише МИЛЕНИЧЕ Крем тегла 150ml Храна тенџере со алуминиумско капаче F20172592

Козметички пакување 150g транспарентна пластика шише МИЛЕНИЧЕ Крем тегла 150ml Храна тенџере со алуминиумско капаче F20172592

DEN 8598.00
DEN 9146.40
-6 %
Количина на стоки


на празникот На патување
Од суштинско значење за мажите и жените.
Точка Име : крем шишиња
Боја : како се покаже
Материјал : МИЛЕНИЧИЊА
Капацитет : 150g
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Големина:
150G
Број На Модел На:
PP201708
R

Тие исто така купуваат со овој производ