.

.

Златни Листови, Печатени Mandala Tapestry Ѕид Виси Бохемски Стил Плажа Фрли Крпа Јога Душеци Маса Крпа Постелнина Дома Декор

Златни Листови, Печатени Mandala Tapestry Ѕид Виси Бохемски Стил Плажа Фрли Крпа Јога Душеци Маса Крпа Постелнина Дома Декор

DEN 580.00
DEN 805.44
-28 %
Количина на стоки

Златни Листови, Печатени Mandala Tapestry Ѕид Виси Бохемски Стил Плажа Фрли Крпа Јога Душеци Маса Крпа Постелнина Дома Декор
Некој ќе производи од m y продавница поддршка dropship , може да обезбеди слики и производ прилагодување, го поздравуваме вашето пристигнување, со нетрпение очекуваме да работиме со вас! Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 100% Полиестер Количина : 1pcs Шема : Остава Тежина : 220g/350g Големина : (Приближно) 150x130cm(60"x52")/200x150cm(80"x60") Конверзија : 1 cm = 0. 393 инч, 1 инч=2.54 см во Боја : Како на сликата покаже Апликација : Украси за дома Карактер : Стилски, светлина, сончање Применливи сцена : Дома, дневна соба, студија, сала, спална соба, пикник, плажа Производ Користење:Tapestry, крпи, троседот сетови, кревет листови, пикник душеци, tablecloths, тавани, bedspreads
Известување : Поради светлината и на екранот разлика. објектот е боја може да биде малку поинаков од сликата. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Испорака : 1.Ние брод на стока на светот.
2.Сите цел ќе биде брод во 2-7days, обично ние брод на стоките во 24hours по приемот на плаќање.
3.Ние брод на адресата која е предвидено од страна на aliexpress, па pls бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и до датумот.Ние не сме одговорни за погрешно или undelivery адреса.
4. Ако имате посебни барање за shippment, можете да контактирате со нас или оставете порака, ние ќе се обидеме да задоволни со тебе.
Напомена :
Нашата цел е да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг со нас.Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. И тоа е многу важно за нас. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Ве молиме ни e-mail или контакт со нас пред да замине 1 или 2 ден или негативна, неутрална реакција, или отворање на спорот. Ние разбираме вашата загриженост и фрустрации можеби ќе треба, Ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Ве молиме да ни даде шанса да се решат проблемите . Ние ви благодариме за вашите напори да се направи оваа продажба и купување искуство среќен.
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да ви одговори во 24hours во најголем број на случаи.

Големина:
150x130cm, 200x150cm
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Обична
Бренд Име:
DOBOXUAN
Чистење Тип:
Машина Перат,Рака Мие
Шема:
лисја
Техника:
Ткаени
Рамка:
No
Тепих Продажба:
парче
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Обликот:
правоаголник
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
JX-J18092
дизајн:
Модерна
Големина:
150x130cm(60x52)/200x150cm(80x60)
Применливи сцена:
Дома, дневна соба, студија, сала, спална соба, пикник, плажа
Предност:
Стилски, светлина, заштита од сонце
Тежина:
220g/350g
Производот Употреба:
Tapestry, крпи, троседот сетови, кревет листови, пикник душеци, tablecloth
Примена:
декорации за домот
ID:
Mandala Tapestry
R

Тие исто така купуваат со овој производ