.

.

Преносни Home Security Самостоен Запалива Гас Аларм Гас Течење Детектор Тестер Пропан Метан Природен Гас Аларм Сензор Безбедно

Преносни Home Security Самостоен Запалива Гас Аларм Гас Течење Детектор Тестер Пропан Метан Природен Гас Аларм Сензор Безбедно

DEN 440.00
DEN 594.72
-26 %
Количина на стоки

pls контактирајте со нас. Ако сте задоволни со предмети. Ако ништо друго, ние може да ви помогне.3-10 дена од ЕМС. Најчесто,пратката ќе пристигнат на време. Ве молиме Проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел.но, може да биде понекогаш ќе се одложи. Ние ќе ги провери стоката внимателно пред превозот. Master card, VISA,Webmoney,Boleto
. Ако не го добиете вашиот објекти.друга земја различни даночни политика. Нашите работно време. Ако не сте Задоволни со производот. Ние нудиме 7-24 часа онлајн услуга. Ние ја прифатат плаќање кои Aliexpress поддршка.ние продаваме квалитет вреднува бебе производи. Ние само ќе го испрати на адресата која сакате да ја напишете. Q3 : поддржувате микс цел?
. Објектите се само на превозот по исплата потврди. Сите следење на еден веб-сајт http : //global. Или ние ќе ги испрати по случаен избор.ние се обезбеди во светот трговија на големо и пад брод услуга на нашите клиенти во светот од 2005 година.5
5 време на одговор : 65 децибели (од 1m)
7 Контрола излез : контакт AC220 V 5 A;
8 Воздух чувствителни елемент : три години на животот
9 Амбиентална температура : - 10 ℃ ~ 45 ℃
10 во однос температура : 10% ~ 95%
11 пареа под притисок : 86 ~ 106 Kpa
Функција
може да аларм и сигнал да главниот мотор кога гас течење е во време
Карактеристики:
Со природен гас, на гас, течен нафтен гас,
Интелигентна контрола
Self-тест, да се спречи лажна пријава, да се избегне извештај
Инсталација :
Различни видови на гас, на висина на инсталацијата е различен, процентот на течен нафтен гас е голема, да биде инсталиран подолу 1m
Ние сме професионална снабдувач , регистриран и во Хонг Конг и Шенжен.we поддршка. Најчесто,нарачки ќе се испрати во рамките на 2-4 работни дена по исплата потврди.

Број На Модел На:
1403020
Тип:
Жичен
Работа моќ:
220/AC 110v
Откривање метод:
Откривање На Гас
Големина:
110 * 70 * 40 mm
Делокруг на примена:
за статистика, живеалиштето, училиштето, магацин, продавница
Име:
Ѕидот монтирани независни гас алармот
Функција:
гас аларм детектор
feature1:
Гас Аларм Сензор
feature2:
Гас Течење Детектор Тестер
Feature3:
home безбедност аларм систем
R

Тие исто така купуваат со овој производ