.

.

Нова За 9.6 Инчен XHS XHSNM1003303BV0 Таблета Капацитивни екран на допир панел Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот

Нова За 9.6 Инчен XHS XHSNM1003303BV0 Таблета Капацитивни екран на допир панел Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 528.00
Количина на стоки

Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо. ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број.Ве молиме проверете стоката, ако тоа е точно ви треба. Екран на допир Панел Digitizer : Ако на врвот екран на допир панел или стакло врвот е напукнато или скршено но сликата што според него е во ред, тогаш вие само треба на екран на Допир Панел; 2. Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел како слика на интернет ! Ве молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме! 7. Секој екран е тестиран пред превозот и 100% работи;Поправка/Замена на стари, скршени, испукана,оштетени погрешни допир. Контакт со Нас на : Нашите услуги на клиентите претставници одговори на прашања преку e Bay систем за пораки дневно на работни дена.

боја:
Црна
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
XHS XHSNM 1003303BV0
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Чи Hande
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина:
9.6 inch
Модул Број:
XHS XHSNM1003303BV0
Компатибилен со:
XHSNM1003303 BV0
време на испорака:
во рамките на 2days по добивање на плаќање
Функција:
Екран На Допир
Место на Потекло:
Гуангжу Во Кина (Копно)
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail
R

Тие исто така купуваат со овој производ