.

.

YOFE Автомобил Вози Вратило CV Заеднички Puller Отстранување Алатка За CVJ Дијаметар 25x14 CM Propshaft Splitter Сепаратор Алатка HT1191

YOFE Автомобил Вози Вратило CV Заеднички Puller Отстранување Алатка За CVJ Дијаметар 25x14 CM Propshaft Splitter Сепаратор Алатка

DEN 1536.00
DEN 2193.60
-30 %
Количина на стоки

Должината на алатката е 25cm и ширина 14cm. Неисправни предмети Мора да Бидат пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во orginal пакување ако е можно).Ако не можете да примите објект без разлика на тоа што проблемот. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.ве молиме избрани право. Ако имате било какви прашања или проблеми,се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние најдоцна во алат , алатки додатоци , DIY алатки и така на сите во голема вредност, со најниски цени загарантирани! Нашата конкурентна фабрика за потрошувачки бизнис модел поставува нас за разлика од останатите. Ако сте задоволни со објектот и нашите услуги,ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации. Ние Ја обезбеди Услугата за слободни еднаш.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. 12 месеци Производителот.

Тип:
Рачни Алатки,Комбинација
Број На Модел На:
HT1191
Големина:
250*140MM
Бренд Име:
YOFE
Број на Парчиња:
1
DIY Материјали:
Металугрија
Примена:
Автомобил
Пакет:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ