.

.

Октомври. Дома Текстил Dramatical Убиство Аниме Aoba Seragaki еднострани двострани Полиестер Плоштадот Перница Случај Топла Продажба Подарок #41428

Октомври. Дома Текстил Dramatical Убиство Аниме Aoba Seragaki еднострани двострани Полиестер Плоштадот Перница Случај Топла Продажба

DEN 345.00
DEN 383.52
-10 %
Количина на стоки


Нашиот успех во голема мера зависи од вас, ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен шопинг.
Не постои наплата или враќање бидејќи на предмети " пакет промени или оштетени.
Датум на Пристигнување : прибл 7-20 дена.
Политика На Враќање
Нема враќање & се вратат треба да им биде дозволено по договори се завршени.
Перница случај пример
Состојба : Нова Шифра : Опис : Големина : 7.
Превозот и ракувањето со надомест не може да биде исплатен под наплата состојба.Но, понекогаш тоа ќе трае подолго, до 20 дена или повеќе.Постојат боја аберации помеѓу производи " слики и материјални предмети, ве молиме да ги материјал објект како.Pillowcase само. Ние ќе се обидеме да ги заштити објектот. За кревка предмети, надворешниот се заштити со меур хартија .
автомобил-опфаќа завеси автомобил опфаќа перница перница покрие тепих плажа крпа tulle завеси almofada cortinas декоративни перници
emoji almofadas dakimakura завеса mandala tapete tapestry завеси за дневна соба cortina cojines ќебе круг плажа крпа
свадба декорација постелнина поставете крпа coussin троседот покрие перница покрие tablecloth housse де coussin papelaria фламинго чаир
tapetes перница водат мебел опфаќа 3d завеси кујна завеси pesca capa де almofada rideaux pour le салон прекривки маска
маса крпа tapetes став casa sala патување перница комарец нето постелнина tapis боксер автомобил-стил, kussenhoes троседот сирена ќебе
нордиските волан тркала toalla playa tulle plaid casamento cortinas dormitorio стол опфаќа capa almofada dachshund cojin
rideaux завеси за спалната соба килим чаршаф housse де couette alfombras funda cojin cojines decorativos перница покрива ананас
edredon табела тркач перници дома декор alfombra стол покрие француски булдог белгија свадба компјутер стол куче youtube
cojines decorativos став троседот toalha де меса cortinas став sala де estar декоративни перница покрива риболов навлаки за дома декор
теписи за дневна соба mandala tapestry serviette де plage sabanas rideau затемнување завеси housse де кочии almofada decorativa
кревет покрие pillowcase travesseiro cobertor tapis салон стол опфаќа spandex ткаенина перници gardinen toalha де banho фрли перници
перници overwatch emoji перница манта totoro bedspread chemin de табела симпсонови вратот перница јога мат морски serviette де plage ronde.Ви благодариме за разбирањето!
Плаќање
Temp прифати ALIPAY САМО!
Плаќање ве молиме да се направи во рок од 3 ДЕНА по аукцијата заврши, акции не се гаранција
Превозот
Превозот Објектот ќе се испраќаат во СВЕТОТ преку Хонг Конг Пост или Кина Пост Воздухопловната со нормален воздухопловната.4" (20x20cm/35x35cm/40x40cm/45x45cm/60x60cm/90x90cm)
Бидејќи различни мерни методи, не може да биде 3-4cm грешка.
Запомнете да го внесете точна адреса под Alipay. Сепак, јас не може да се избегне појава на оштетување за време на превозот.
Забелешка
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви проблеми пред да замине негативни повратни информации.
Без вештачки штета.
Сите тврдеше дека објектот треба да бидат обезбедени јасно слика да се прикажува ни скршена состојба. Токму пристигнување време да варира во зависност од разликата локација. Било информации можете да контактирате со нас и ние ќе се врати веднаш штом ќе може да.Перница внатрешна може да се купат во нашата продавница. Сите производи се спакувани со внимание.

Големина:
20x20cm One sided, 35x35cm One sided, 40x40cm One sided, 45x45cm One sided, 60x60cm One sided, 90x90cm One sided, 20x20cm Two sided, 35x35cm Two sided, 40x40cm Two sided, 45x45cm Two sided, 60x60cm Two sided, 90x90cm Two sided
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Техника:
Ткаени
Тип:
Декоративни Pillowcases
Функција:
Не-Токсични
Ткаенина Count:
20
тема count:
100TC
одделение:
Квалификуван
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома
Број На Модел На:
41428
Шаблон Тип:
Цртан филм
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Стил:
Печатење Во Боја
R

Тие исто така купуваат со овој производ