.

.

Врвка за околу Еластична 2018 Жените Ракавици Врвни Мода Goatskin Вистинска Кожа Солидна Овча Ракавица Термички Зимски Возење EL005NC

Врвка за околу Еластична 2018 Жените Ракавици Врвни Мода Goatskin Вистинска Кожа Солидна Овча Ракавица Термички Зимски Возење

DEN 1661.00
DEN 3019.20
-45 %
Количина на стоки


Врвка за околу Еластична 2018 Жените Ракавици Врвни Мода Goatskin Вистинска Кожа Солидна Овча Ракавица Термички Зимски Возење EL005 NC
КАКО ДА МЕРЕЊЕ
Мерење на рака што нормално се пишуваат со околу дланка во најширока точка во инчи(со исклучок на палецот).Рекорд на обемот на мерење-ова ќе биде вашата ракавица големина.Ако сте меѓу големини,изберете помала големина.Ракавици треба да биде сит во прв, но ќе се водат.
Детали шоу
СОВЕТИ :
1.Поради различни производни пакети, метал логото декорација на ракавици се испраќаат по случаен избор. Можете да ги примите ракавици со метални логото декорација, не можат да имаат метал логото декорација. Но не влијае на квалитетот на ракавица, ако умот, ве молиме да не купи.
2.Поради се земе слики на светлината проблем и различни компјутерски монитори пиксели различни. вистинската боја и слика боја можеби ќе биде малку надвор боја.ве молиме погледнете ги вистински ракавици боја. ако умот,ве молиме да не конкурираат на тоа. ви благодариме за вашето разбирање и се надевам дека ќе имаат среќен шопинг во нашата продавница.
ГРИЖА ЗА ВАШИОТ РАКАВИЦИ
1.Ако вашиот ракавици се навлажни,оставете ги да се исуши природно и далеку од било каков надворешен извор на топлина, како што се радијатор,фен за коса,или сонцето.
За тешки soiling,ние препорачуваме на услугите на специјализирани кожа сува почиста.
2.Ако soiling е светлина и не се суши,вие може да се обидете следниве : 1.Подготви рака топла решение од мек сапун снегулки како "Лукс". 2.Нежно сунѓерот надолу надвор кожа на ракавици со ова решение. 3.Обидете се да не наситен кожа и dab го од вишокот wetness со чиста сува крпа. 4.Им овозможи на ракавици за да се исуши природно и не користете било каков надворешен извор на топлина како што се радијатор,фен за коса или сонцето. 5.Како ракавици се сушење,стави ги рацете на носителите неколку пати. Ова ќе ви помогне да се водат на кожа и се врати во форма на ракавици за да го профилот на рацете.
3.Ако одлучите да се користи заштитен кожа за чистење или клима уред,прочитајте производот instrucions внимателно,и да бидат сигурни дека производот ќе се користи е погодна за вашиот ракавица кожа.

Ракавици Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Бренд Име:
Арктикот СОНЦЕТО
Шаблон Тип:
Цврста
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Број На Модел На:
EL005NC
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Материјал:
Вистинска Кожа
Одделот За Името:
Возрасни
Точка име :
Ракавици Женски
Материјал:
Овча
Сезоната:
Есен/Зима
Големина:
S/M/L/XL
боја:
multicolor
Карактеристики 1:
вистински кожни ракавици
Карактеристики 2:
зимски ракавици
Карактеристики 3:
жените кожни ракавици
Карактеристики 4:
зимски кожни ракавици
Карактеристики 5:
возење ракавици
R

Тие исто така купуваат со овој производ