.

.

еден пар бели слатководни бисер пурпурна jades круг фацетирани природата tassel обетки FPPJ промет на големо со монистра

еден пар бели слатководни бисер пурпурна jades круг фацетирани природата tassel обетки FPPJ промет на големо со монистра

DEN 1836.00
DEN 2160.00
-15 %
Количина на стоки


метал : слатководни бисер и виолетова jade природата
облик : ориз и круг фацетирани
боја : бела и виолетова (ако имате потреба од други бои, ве молиме контактирајте ме)
големина : 6-7mmand 3-4mm (ако сте треба други големина,ве молиме контактирајте ме )
вкупно lenrth : 70-80mm (ако сте треба други должина,ве молиме контактирајте ме)

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Бренд Име:
FPPJ
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
panpan
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Школка
R

Тие исто така купуваат со овој производ