.

.

AZDENT Топла 3 Ролни Орална Нега на Забите Flosser Бамбус Јаглен Најлон Линија Изградена-во Гајтанот Восок Нане Вкус на Рамен Жица Заб String

AZDENT Топла 3 Ролни Орална Нега на Забите Flosser Бамбус Јаглен Најлон Линија Изградена-во Гајтанот Восок Нане Вкус на Рамен

DEN 115.00
DEN 143.52
-20 %
Количина на стоки


Intruction :
Изграден во 50 метри од гола жица, микро восок, нане, рамни жица, со користење на стерилни операција, ув стерилизација процес.
Производство на стоматолошки конец е чиста, мазна и еластична. Нема коса, без жица, без восок исклучено и може ефикасно спречување и лекување на забоболка.
Здравје убави заби, трајни брилијантен насмевка.
Пакет :
3 Ролни Стоматолошки Flosser

Тип На Објект:
Четки За Заби Главата
Големина:
50m/roll
Возрасна Група:
Возрасни лица
Бренд Име:
AZDENT
Број На Модел На:
AZDENT 750D
Материјал:
Вграден-во Гајтанот Восок
Должина:
50m-extra-large floss
SKU:
1680000246/7/9
Вкус:
Нане Вкус
Примена:
Јазот помеѓу забите се чисти
Пакет:
3 тркалаат Стоматолошки Flosser
боја:
Бела, Црна, Зелена
R

Тие исто така купуваат со овој производ