.

.

becola се повлече надолу спреј кујна тапа миксер чешми бранеа никел кујна допрете месинг потоне миксер Б-8106

becola се повлече надолу спреј кујна тапа миксер чешми бранеа никел кујна допрете месинг потоне миксер Б-8106

DEN 3538.00
DEN 4162.08
-15 %
Количина на стоки


1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо. Нашите чешми се направени од високо-чистота солидна месинг(H59 месинг) 2.Вентили : Нашата чешми користиме високо квалитетни керамички вентили,кој го издржат 500000times користење без истекување и да се обезбеди непречено да се отвори-затвори Превозот : 3 дена по исплата потврди , ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали. Меѓународни купувачи-ве молиме да забележите 1. Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во ниска вредност 2. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија. 3. Купувачот од Бразил , ве молиме двојно најава , ако изборот брод од UPS-от , ве молиме оставете ни го вашето CPF бр. И Бразил царинската куќа праша мора да се стави на вредност . 4. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 5. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Нашите DHL логистика е мечка тарифа , па потребно е повеќе еден или два дена Гаранција : ·во Рок од една година, квалитетот на производот проблеми се оштетени, бесплатна поправка, слободен додатоци се предвидени; ·во Рок од 3 години, квалитет на производи, додатоци, бесплатно, не ги сноси трошоците на додатоци; Контактирајте со нас на : · Ако треба да нарачате повеќе објекти,pls дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот. Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Спреј Тип:
Повлечете Надолу
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Бренд Име:
becola
Површински Третман:
Бранеа
Површина По Завршувањето:
Nickle
Rotatable Или Не:
Yes
Број На Модел На:
Б-8106
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
R

Тие исто така купуваат со овој производ