.

.

Bitimes 4 Парчиња/Многу Книга Облик Фрижидер Магнети Библијата Епоксидна Магнетни Фрижидер Налепница Imanes Кујна Декорација Aimant

Bitimes 4 Парчиња/Многу Книга Облик Фрижидер Магнети Библијата Епоксидна Магнетни Фрижидер Налепница Imanes Кујна Декорација

DEN 289.00
DEN 445.44
-35 %
Количина на стоки


Карактеристики : Фрижидер Магнети
Карактеристики : Библијата
Спецификации : 8*5.5 cm 180g
Пакување : 4 Парчиња на Фрижидер Магнет

Тип:
Фрижидер Магнети
Бренд Име:
Bitimes
Возраст:
> 6 години
Број На Модел На:
FMBBC4
Спецификација:
4pcs
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Шема:
Писмо
Магнетни Налепница Стил:
Обликот
Тип На Објект:
Фрижидер Магнети
Шема:
Библијата
Големина:
8*5.5CM
Материјал:
Епоксидна
Повод:
кујна дома декор
Функции:
Божиќ декорација
Употреба:
Подарок За Пријатели
тип 1:
Aimant Со Мудрост Зборови
тип 2:
imanes
Пакет:
4 Парчиња на Фрижидер Налепница
R

Тие исто така купуваат со овој производ