.

.

1 пар Бесплатен превозот TAAN Мажите спортски sock бадминтон тенис дебели памучни чорапи Skidproof Т-345

1 пар Бесплатен превозот TAAN Мажите спортски sock бадминтон тенис дебели памучни чорапи Skidproof Т-345

DEN 224.64
Количина на стоки


Материјал : 80% памук,18% полиестер,5% spandex големина 25#-28#

Спорт Тип:
Тенис
Бренд Име:
TAAN
Црево На Висина:
Чорапи
Пол:
Мажи
Прст-одделени:
No
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ