.

.

Ugreen 5A USB Тип C Кабел за Huawei P10 USB 3.1 Брзо Полнење USB C Податоци Пресилвам Кабел за Huawei Колега 10 P9 Тип-C Кабел

Ugreen 5A USB Тип C Кабел за Huawei P10 USB 3.1 Брзо Полнење USB C Податоци Пресилвам Кабел за Huawei Колега 10 P9 Тип-C Кабел

DEN 186.00
DEN 232.32
-20 %
Количина на стоки


Должина:
50cm, 1m
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Тип В
Карактеристики:
Реверзибилна
Бренд Име:
Ugreen
Мобилен Телефон Кабли:
Мобилен Телефон Кабли,USB Тип C,Type C Кабел
Функција:
Тип C Кабел 5A
Функција:
Пресилвам USB Тип C Кабел за Huawei P10/mate 10/mate 10 pro/9 pro
функција 1:
USB кабел
функцијата 2:
usb тип в
Функција 3:
USB C
Функцијата 4:
USB Тип-В
Функцијата 5:
Полнење Кабел
Функција 6:
кабел за податоци
Модел Не:
US253/US279
R

Тие исто така купуваат со овој производ