.

.

Elagant Жените Флорални Везови Црн Фустан Vestidos Mujer Invierno 2018 Vestidos Облека Femme Канцеларија Skater Кинески Фустан K6296

Elagant Жените Флорални Везови Црн Фустан Vestidos Mujer Invierno 2018 Vestidos Облека Femme Канцеларија Skater Кинески Фустан

DEN 1283.00
DEN 1545.12
-17 %
Количина на стоки


Elagant Жените Флорални Везови Црн Фустан Vestidos Mujer Invierno 2017 Vestidos Облека Femme Канцеларија Skater Кинески Фустан K6296

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Декорација:
Вез
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Број На Модел На:
629665321
Шаблон Тип:
Флорални
Сезоната:
Есен
Бренд Име:
Kerryvaly
Половината:
Империја
Деколте:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
Полиестер
Боја Класификација:
слика во боја
Големина:
S M L XL 2XL
R

Тие исто така купуваат со овој производ