.

.

Висок Квалитет Најнов Дизајн 925 сребрен Накит Три Слоеви Шупливи Прстени За Жените&Мажи со CZ Кристал 2 Бои се Опционални Прстен

Висок Квалитет Најнов Дизајн 925 сребрен Накит Три Слоеви Шупливи Прстени За Жените&Мажи со CZ Кристал 2 Бои се Опционални Прстен

DEN 155.00
DEN 237.60
-35 %
Количина на стоки

Опис На Производот
Злато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал. има сите големи карактеристики на цврстиот златен накит. Тоа е extermely долготрајни и ако згрижени ќе ви трае цел живот. Ве молиме истражување Злато Исполнет Накит на интернет за да дознаете повеќе информации за оваа голема нов производ. Не се споредуваат злато исполнет накит за да позлатен накит што нема споредба.
1.ние брод на сите наши предмети на светот во 48hours од кина пост препорачана пошта/e Packet/кина пост обичен мал пакет/DHL/ЕМС.
Превозот начин зависи од вкупно пари на вашата нарачка
2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.
5.По испраќање на пост(покаже чека купувачот добиваат стоки), не Можеме да ги менувате адреса повеќе,па ве молиме проверете ја адресата пред тоа.
6.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена и фотографирање ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2) За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе треба да плаќаат за превозот цена
3) Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака под дека цел на aliexpress или со Trademanger, Ние ќе ви одговориме во потрага по некои детали
Ако имате било какви други прашања, или би сакал повеќе детали за било кој од нашите предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со мене, на мојот trademanager .Но, ако добиете тоа, кога ќе примите објект Ако не сте задоволни со ова, ве молиме контактирајте ме првиот и јас ќе се реши прашањето со вашето задоволство , пред да замине повратни информации

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
Расположение Tracker,Фитнес Тракер
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Површината Ширина:
8мм
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
jz609
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Големина:
отворете прилагодливи
Боја:
сребрена боја се зголеми златна боја
Подароци:
Нова Година,Денот на Вљубените,Велигден,Денот на Мајката
Подароци За:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовница,Дечко & Девојка
прстен:
Свадба/Ангажирање/Партија/Sterling silver Исполнет/
сребро исполнет прстен:
925 сребрен накит
Функција:
Свадба Накит, Прстени За Жени
Пад на превозот:
Пад на Превозот прифати
дизајн:
Ангажирање Прстен Свадба Прстен
R

Тие исто така купуваат со овој производ