.

.

Канцеларијата Дама Polka Точка Печатени Блуза Кошула Жените Долг Ракав Chiffon Работа Носете Блузи Печати Blusa Feminina Морнарица Врвот 2017 S132

Канцеларијата Дама Polka Точка Печатени Блуза Кошула Жените Долг Ракав Chiffon Работа Носете Блузи Печати Blusa Feminina Морнарица

DEN 273.12
Количина на стоки


? Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
? П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Купи со доверба!
? Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
Пет Ѕвездички Повратни Информации Барање
Секој еден од нашите prouct е навистина ниска добивка, ние само се надевам u како тоа
и оставете го Пет ѕвездички на повратни информации за поддршка,ви благодариме .
? Ние Брод на Светот,
? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 40 дена.
? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Други Политики
?Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Големина На & Гаранција За Квалитет
Секој од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др
Гаранција и Гаранција
?12 месеци Гаранција. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Превозот
? Кога ќе се примени на ред и Примате платформа за тргување испорака известување, ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро. Купи со доверба!
? Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
S132
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
INDJXND
Материјал:
Spandex,Полиестер
Јака:
Пак надолу Јака
Шаблон Тип:
Polka Dot
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Популарната Елемент:
Копчиња, печатење
боја:
Бела, Црна
Големина:
S-XL
R

Тие исто така купуваат со овој производ