.

.

AOLOSHOW Сребрен Крст Прстени за Жени со Бакар Кубни Циркони Кристал Облик X Прстен Свадба Денот на Вљубените Девојка Подарок

AOLOSHOW Сребрен Крст Прстени за Жени со Бакар Кубни Циркони Кристал Облик X Прстен Свадба Денот на Вљубените Девојка Подарок

DEN 214.00
DEN 224.64
-5 %
Количина на стоки

modname=products&cols=5&colspace=10&rowspace=10&show Name=true&show Price=true modname=ckeditor AOLOSHOW Сребро Позлатен Крст Прстени за Жени со Бакар Кубни Циркони Кристал Облик X Прстен Свадба Денот на Вљубените Девојка Подарок R003 Материјал : Бакар и Кубни Циркони камења Боја : сребро позлатен Облик : X прстени Нето Тежина : 3g Пакет : во кутија

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
aoloshow
Површината Ширина:
20mm
Стил:
Симпатична/Романтичен
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Повод:
Свадба
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
R003
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Крстот
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Нето тежина:
3g
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
Сребро.
облик:
Крстот
Повод:
Свадба, Годишнина, Прослава, Канцеларија, за Подарок, за Денот на Вљубените
моден или парична казна:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ