.

.

Чист Бакар Европскиот Стандард Кабелот За Напојување 3*1.5 Плоштадот 1.8 Метри 3 Mio. Приклучок за Поврзување Линија VDE Автентикација Plug Линија

Чист Бакар Европскиот Стандард Кабелот За Напојување 3*1.5 Плоштадот 1.8 Метри 3 Mio. Приклучок за Поврзување Линија VDE Автентикација

DEN 256.00
DEN 281.28
-9 %
Количина на стоки


Име на производ Европскиот стандард Приклучок за кабелот за Напојување
Спецификации 3*1.5 плоштад (нога од 1,5 квадратни)
Приклучокот Опашка бенд Приклучок
Текстурата на материјалот Чист кислород слободни бакар
Должина : 1.8 метри
Моќност : 3000 W
Тековната напон : 16 A-250 V
Еден губење на тежината : 0.24 Килограм / root

Број На Модел На:
16A
Примена:
Чист Бакар
Машки Крајот Тип:
Европскиот стандард plug линија
Тип:
16A
Женски Крајот Тип:
Европскиот стандард plug линија
R

Тие исто така купуваат со овој производ